۱۳۹۸/۰۵/۲۰

جلسه توجیهی جذب سرمایه مرحله اول پروژه تولید و عرضه بازی کش فلو برگزار گردید.

📣 جلسه توجیهی جذب سرمایه مرحله اول پروژه تولید و عرضه بازی کش فلو در تاریخ شنبه ۹۸/۵/۱۹ در محل دفتر مرکزی شرکت هوش ثروت برگزار گردید.

این جلسه با حضور ۲۰ نفر از علاقه مندان سرمایه گذاری در پروژه تولید و عرضه بازی کش فلو برگزار شد و در حاشیه مراسم ماکت این بازی رونمایی و مورد بازدید شرکت کنندگان قرار گرفت. رضا کارگزار مدیرعامل شرکت هوش ثروت در این جلسه توضیحاتی پیرامون این نسخه و تغییرات آن نسبت به بازی جهانی Cashflow ارائه کرد و در ادامه طرح توجیه فنی و اقتصادی این پروژه را برای حضار تشریح کرد. سپس جلسه پرسش و پاسخ بین سرمایه گذاران و تیم مدیریت پروژه شامل مشاوران حقوقی و حسابداری شرکت تشکیل گردید تا ابهامات و سوالات این عزیزان پاسخ داده شود.

در بخشی از جلسه، رضا کارگزار به علاقه مندانی که به هر دلیل نتوانستند در این مرحله از جذب سرمایه شرکت کنند این نوید را داد که مراحل بعدی جذب سرمایه به صورت وسیع تر در ماه های پایانی سال جاری اطلاع رسانی و برگزار می گردد. البته عزیزانی که در مرحله اول وارد سرمایه گذاری می شوند سرمایه گذار ویژه شناخته شده و دارای امتیازها و برتری هایی نسبت به سرمایه گذاران مراحل بعد می باشند که این را باید یک خوش خبری برای سرمایه گذاران مرحله اول به شمار آورد.

 

روابط عمومی شرکت هوش ثروت

۹۸/۵/۱۹

اخبار محصولات
درباره قاسم قرائی
تحلیل گر بازی کش فلو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی شرکت هوش ثروت
شرکت هوش ثروت

طراحی ، تولید ، واردات و بومی سازی انواع ابزارهای کمک آموزشی در حوزه هوش مالی مبتنی بر تفریح و سرگرمی