۱۳۹۹/۰۶/۰۱

برگزاری مراسم سالگرد سرمایه گذاری جمعی در پروژه فرهنگی آموزشی بازی کش فلو

⚠️ اطلاعیه

🔹 مراسم سالگرد سرمایه گذاری جمعی در پروژه فرهنگی آموزشی بازی کش فلو با حضور آقای رضا کارگزار مدیرعامل شرکت هوش ثروت و خانم سمانه حسین زاده نائب رئیس هیئت مدیره شرکت هوش ثروت و جمعی از سرمایه گذاران دلسوز این پروژه در مشهد به میزبانی شرکت هوش ثروت برگزار گردید.

🔸 در پایان این مراسم به پاس قدردانی از سرمایه گذاران مشارکت کننده در این پروژه، تندیس تخم طلا به عنوان عالی ترین نشان شرکت هوش ثروت به این عزیزان تقدیم شد.

🔹 شاید سرمایه گذاری کردن، آن هم در پروژه ای فرهنگی که آینده آن مشخص نیست و تلاطمات اقتصادی کشور ممکن است به راحتی آن را زمین گیر کند کار پر ریسکی به نظر بیاید ولی بدانید تنها امید مشارکت کنندگان در آن اعتلای فرهنگ سرمایه گذاری و فراهم کردن زمینه ارائه آموزش های بازی محور در امور مالی و سرمایه گذاری برای هم وطنان عزیزشان می باشد.

🔸اگر شما هم چنین آرمانی دارید و سود معنوی را به سود مادی ترجیح میدهید می توانید با همین اولویت در این پروژه بزرگ شرکت کنید و به ما در رسیدن به هدفمان که کمک به افراد و خانواده ها برای رسیدن به آزادی مالی است ما را همراهی کنید.

🔹 پروژه بزرگ فرهنگی آموزشی کش فلو با پروژه تولید و عرضه بازی کش فلو در سال ۱۳۹۸ آغاز گردید.

🔸 شرکت هوش ثروت با ترکیب فناوری آموزشی و فناوری سرگرمی اقدام به بازطراحی و بومی سازی برترین بازی آموزش سرمایه گذاری در دنیا با نام تجاری “کش فلو” برای ایرانیان نمود.

🔹 در ادامه این پروژه بزرگ قصد دارد سری بازی های دیگر خانواده کش فلو را به ترتیب طراحی ، تامین مالی جمعی و تولید نماید. از طرفی پروژه باشگاه کش فلو به عنوان دومین خدمت شرکت هوش ثروت در راستای همین پروژه به مرحله بهره برداری رسیده است و علاقه مندان بازی کش فلو می توانند خدمات آموزشی و همبازی یابی این بازی را در سراسر ایران و دنیا دریافت نمایند.

🔸 منتظر حضورتان در جمع سرمایه گذاران پروژه بزرگ فرهنگی آموزشی کش فلو هستیم.

🗓 ۲۸ مردادماه ۹۹
📍مشهد


برای حمایت از محصول فرهنگی و برجسته شرکت هوش ثروت با عنوان بازی رومیزی کش فلو این بازی را خرید کنید فرا بگیرید و به هم هدیه دهید.

روابط عمومی شرکت هوش ثروت

۹۹/۵/۲۸

اخبار محصولات , , , , , , , , ,
درباره هوش ثروت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی شرکت هوش ثروت
شرکت هوش ثروت

طراحی ، تولید ، واردات و بومی سازی انواع ابزارهای کمک آموزشی در حوزه هوش مالی مبتنی بر تفریح و سرگرمی