۱۳۹۹/۰۵/۲۲

حضور شرکت هوش ثروت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰

⚠️ اطلاعیه

🔹 شرکت هوش ثروت با استارت آپ های کش فلو و باشگاه کش فلو در نهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۰ شرکت کرد.

🔸 ۲۲ الی ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | ساعت ۱۵ الی ۲۱

🔹 به دلیل شیوع بیماری کرونا بخش اصلی نمایشگاه اینوتکس امسال که بازدید از غرفه ها است، بر بستر آنلاین و غیرحضوری برنامه ریزی شده است.
آدرس ورود به نمایشگاه مجازی : inotex.com/ex

🔸غرفه‌ی نمایشگاهی شرکت هوش ثروت به صورت مجازی و سه بعدی طراحی شده است و علاوه بر اشتراک گذاری تصاویر کالاها و خدمات، کاتالوگ و ویدیو معرفی محصول اصلی شرکت، امکان برقراری ارتباط با بازدید کنندگان وجود دارد.

🔹 نمایشگاه اینوتکس یک رویداد منحصر به فرد در زمینه نوآوری و فناوری در کشور است که هر ساله با حضور پرشور اجزای اکوسیستم نوآوری کشور توسط پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

🔸 شرکت هوش ثروت با ترکیب فناوری آموزشی و فناوری سرگرمی اقدام به بازطراحی و بومی سازی برترین بازی آموزش سرمایه گذاری در دنیا با نام تجاری “کش فلو” برای ایرانیان نموده است.

🔹 بازیگران مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری در نمایشگاه اینوتکس بصورت غرفه دار، بازدیدکننده، سخنران، پنلیست، منتور، سرمایه گذار و … حضور دارند. INOTEX، بستر ملاقات و شبکه سازی میان فعالان اکوسیستم بوده و زمینه ملاقات با منتورها، استارتاپهای برتر، شتابدهنده ها، سرمایه گذاران و … را فراهم می آورد.

🔸 منتظر دیدارتان در غرفه مجازی هوش ثروت هستیم.

🗓 ۲۲ مردادماه ۹۹
📍تهران، نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۰


برای حمایت از محصول فرهنگی و برجسته شرکت هوش ثروت با عنوان بازی رومیزی کش فلو این بازی را خرید کنید فرا بگیرید و به هم هدیه دهید.

روابط عمومی شرکت هوش ثروت

۹۹/۵/۲۲

اخبار شرکت , , , , , , , , , , , , , , , ,
درباره هوش ثروت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی شرکت هوش ثروت
شرکت هوش ثروت

طراحی ، تولید ، واردات و بومی سازی انواع ابزارهای کمک آموزشی در حوزه هوش مالی مبتنی بر تفریح و سرگرمی