۱۳۹۸/۱۲/۰۵

پذیرش شرکت هوش ثروت در جمع شرکت های خلاق

⚠️ اطلاعیه

🔹 مفتخریم اعلام کنیم در تاریخ ۹۸/۱۲/۳ شرکت هوش ثروت دارا آفرین به عنوان ۶۷۹مین شرکت خلاق در برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق پذیرفته شد.

🔸 لازم به ذکر است برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق موازی با برنامه شرکت های دانش بنیان زیرنظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به حمایت از صنایع خلاق و فرهنگی و خدمات نوین مبتنی بر فضای دیجیتال می پردازد.

🔹 در رابطه به این برنامه اینگونه می توان توضیح داد که در کنار شکل گیری شرکت های دانش بنیان، بخش دیگری از شرکت ها که عمدتا در صنایع خلاق، فرهنگی و خدمات نوین مبتنی بر فضای دیجیتال فعال هستند در این زیست بوم ظهور و بروز نموده و در حال رشد می باشند که پیشران اصلی آنها استارتاپ های خلاق و نوآور هستند و پتانسیل و مزیت های قابل توجهی در ایجاد اشتغال جوانان تحصیل کرده و توسعه اقتصاد دانش بنیان دارند. بنابراین ضرورت یافت تا در کنار قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان برنامه حمایتی منسجمی برای توسعه شرکت های خلاق طرح ریزی و اجرا گردد.

🔹 این افتخار را تقدیم می کنیم به تمام علاقه مندان ، حامیان و سرمایه گذاران شرکت هوش ثروت که ما را در این راه همراهی نمودند.

🗓 ۳ اسفند ماه ۹۸
📍تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری


برای حمایت از محصول فرهنگی و برجسته شرکت هوش ثروت با عنوان بازی رومیزی کش فلو این بازی را خرید کنید فرا بگیرید و به هم هدیه دهید.

روابط عمومی شرکت هوش ثروت

۹۸/۱۲/۳

اخبار شرکت , , , , , , , , , , ,
درباره هوش ثروت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی شرکت هوش ثروت
شرکت هوش ثروت

طراحی ، تولید ، واردات و بومی سازی انواع ابزارهای کمک آموزشی در حوزه هوش مالی مبتنی بر تفریح و سرگرمی