درباره ما

شرکت هوش ثروت دارا آفرین به شماره ثبت ۶۷۷۲۶ در فروردین ۱۳۹۸ به پشتوانه ۲ سال فعالیت مستمر موسسین خود در زمینه راهکارهای ارتقای هوش مالی پایه گذاری گردید. با توجه به اهمیت مبحث آموزش درحوزه مالی شخصی و سرمایه گذاری این شرکت بنا دارد به صورت کاملا تخصصی و متناسب با شرایط اقتصادی ایران اقدام به طراحی ، تولید ، واردات و بومی سازی انواع ابزارهای کمک آموزشی از قبیل بازی های رومیزی و آنلاین ، کتاب های چاپی خاص ،الکترونیک و صوتی ،فیلم سینمایی ، انیمیشن و مستند و تاسیس مراکز تخصصی بازی در حوزه هوش مالی در سطح کشور نماید.

عمده توجه شرکت هوش ثروت دارا آفرین از بدو تاسیس، معطوف به ارائه برترین و جامع ترین محصولات و با کیفیت ترین سطح از خدمات پس از فروش به کلیه مشتریان محصولات خود می باشد.

موضوع فعالیت

 1. طراحی بازی

  طراحی انواع بازی های رومیزی و آنلاین با موضوع هوش مالی

 2. تولید بازی

  تولید انواع بازی های رومیزی و آنلاین با موضوع هوش مالی

 3. واردات بازی

  واردات انواع بازی های رومیزی و آنلاین با موضوع هوش مالی

 4. بومی سازی بازی

  بومی سازی انواع بازی های رومیزی و آنلاین با موضوع هوش مالی

ماموریت و چشم انداز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ارتباط با مدیران

رضا کارگزار
رضا کارگزار
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره
لیسانس علوم اقتصادی | فوق لیسانس مدیریت اجرایی | دارای مدرک MBA
سمانه حسین زاده
سمانه حسین زاده
نائب رئیس هیئت مدیره
کاردانی مدیریت صنعتی | کارشناسی مدیریت بازرگانی
نقاط عطف

تاریخچه و سوابق

اردیبهشت ۱۳۸۹

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

شهریور ۱۳۹۰

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

فروردین ۱۳۹۱

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای  کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای

اسفند ۱۳۹۳

ر این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد

شهریور ۱۳۹۶

زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

۱۷۴پروژه های طراحی سایت
۲۹۹تولیدات ویدئویی
۱۵۰انیمیشن ها
۱۱۰۰طراحی های گرافیکی
مشتریان

نظرات مشتریان ما

لوگوی شرکت هوش ثروت
شرکت هوش ثروت

طراحی ، تولید ، واردات و بومی سازی انواع ابزارهای کمک آموزشی در حوزه هوش مالی مبتنی بر تفریح و سرگرمی